Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 lipca, 2018 Tytuł artykułu

Zapraszamy na kolejny weekend „Kulturalnych wakacji 2018”

Treść artykułu

Serdecznie zapraszamy na kolejne plenerowe wydarzenia, w ramach „Kulturalnych wakacji 2018”, które w najbliższy weekend (27-29 lipca br.) odbędą się w Brzegu.

W piątek, 27 lipca, o godzinie 16 zachęcamy do uczestnictwa w programie dla dzieci Teatru na walizkach pt. „Galimatias”, który odbędzie się na Placu Polonii Amerykańskiej.

Natomiast już w sobotę, 28 lipca, o godzinie 21:30 zapraszamy szczególnie wszystkich fanów Marilyn Monroe na plenerowy seans filmowy, który odbędzie się na Marinie, podczas którego wspomniana aktorka wystąpi w roli głównej, w filmie pt. „Pół żartem, pół serio”. Na ten seans obowiązuje ograniczenie wiekowe 7+, osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w wydarzeniu jedynie pod opieką osoby dorosłej – rodzica lub opiekuna.

W niedzielę, 29 lipca, o godzinie 17 polecamy Państwu udać się na Marinę i wysłuchać kolejnego koncertu plenerowego w ramach „Muzycznej niedzieli”, tym razem na Placu Drzewnym zaprezentuje się sekcja muzyczna BCK, która wykona przeboje z repertuaru takich gwiazd polskiej estrady jak: Violetta Villas, Anna Jantar, Edyta Geppert, Maryla Rodowicz, czy Irena Santor.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

Nie zapomnij udostępnić: