Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 30 czerwca, 2018 Tytuł artykułu

Brzeg stolicą tanga

Treść artykułu

W piątkowy wieczór, 29 czerwca br. w niezwykle klimatycznym miejscu jakim jest sala stropowa brzeskiego ratusza, mieszkańcy naszego miasta mieli niebywałą okazję podziwiać wyczyny taneczne uczestników XI już Festiwalu Tanga w Brzegu. W ten niezwykły czas nasze miasto zamienia się w małą stolicę tańca, w której do rana na parkiecie królują pary zakochane w tangu argentyńskim.
Atrakcją wieczoru była milonga wraz z koncertem Orkiestry Tipica Ariela Ramireza oraz występ pary tanecznej Beaty Gelert i Łukasza Wiśniewskiego.
Zgromadzonych licznie gości przywitał burmistrz Jerzy Wrębiak, który podziękował uczestnikom za obecność oraz życzył udanego pobytu w naszym mieście. Podziękował on również artystom za niezwykle emocjonujące występy wręczając im kwiaty oraz drobne upominki.

Głównym organizatorem festiwalu jest Fundacja Tango Si. Miasto Brzeg corocznie wspiera organizację tego tanecznego przedsięwzięcia.

Festiwal potrwa do niedzieli, 1 lipca. Wydarzenia taneczne odbywają się w zamku, ratuszu,  Wozowni, Herbaciarni, a także na Placu Polonii Amerykańskiej.

Szczegółowy program: https://brzeg.pl/aktualnosci/67808-juz-wkrotce-xi-tango-festiwal-alegria-en-brzeg/

Nie zapomnij udostępnić: