Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 21 czerwca, 2018 Tytuł artykułu

Święto i pożegnanie dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzegu

Treść artykułu

Czwartek, 21 czerwca, był wyjątkowym dniem dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzegu, która nie tylko obchodziła święto swojego patrona – Jana Kochanowskiego, ale także żegnała swojego dotychczasowego dyrektora Pana Piotra Rajtara, który funkcję tę pełnił od 11 lat.

Wśród zaproszonych gości znalazł się m.in. burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który dziękował Panu Piotrowi nie tylko za 11 lat pełnienia funkcji dyrektora PSP nr 3, ale także za niemal 40 lat pracy w brzeskim szkolnictwie, podkreślając jego ogromne zaangażowanie i wkład w wychowanie uczniów. Na zasłużonej emeryturze życzył przede wszystkim dużo zdrowia oraz realizowania tego, na co do tej pory czasu brakowało. Burmistrz złożył na ręce dyrektora PSP nr 3 grafikę miejską, kwiaty oraz list gratulacyjny.

Specjalne podziękowanie w postaci przepięknej akademii przygotowali dla swojego dyrektora uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzegu, którzy ubrani byli na biało-czerwono, co nawiązywało do trwającego w Rosji mundialu i wsparcia dla naszych piłkarzy. Były pięknie recytowane wiersze, scenki nawołujące do aktywnego spędzania czasu, a także piosenki, w tym ta najważniejsza, z repertuaru Filipinek, nieco przerobiona na „Tą piosenką Cię żegnamy dyrektorze”.

 

Nie zapomnij udostępnić: