Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 maja, 2018 Tytuł artykułu

Sprawcy kradzieży kasetki z szaletu zatrzymani

Treść artykułu

Sprawcy ostatnich dewastacji i kradzieży kasetek z pieniędzmi z szaletu miejskiego przy ul. Piastowskiej w Brzegu zostali zatrzymani. Stalo się tak m.in. dzięki rozpowszechnieniu nagrania z monitoringu miejskiego i zgłoszeń od mieszkańców miasta, którzy rozpoznali sprawców. – Serdecznie dziękuję za pomoc osobom, które rozpoznały złodziei i przekazały tę informację odpowiednim służbom – mówi burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak. – Mam nadzieję, że dzięki takim postawom nasze miasto będzie mniej narażone na akty wandalizmu.

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców Brzegu, aby nie pozostawali obojętni na tego typu zachowania. Prosimy o przekazywanie informacji telefonicznie, pod numer 77 416 06 60 (Straż Miejska). Podczas dokonywania zgłoszenia mają Państwo prawo, aby zachować swoją anonimowość i nie podawać swoich danych osobowych.

Prosimy także o pomoc w identyfikacji wandala malującego mury, ławki, itp. napisem „puk” widocznym na zdjęciach.

Dbajmy o nasze otoczenie i nie pozwólmy na rozprzestrzenianie się tego typu czynów! Wspólnie troszczmy się o to, aby Brzeg był czystym i urokliwym miastem! Za każdą informację i pomoc w ujęciu sprawców aktów wandalizmu serdecznie dziękujemy!

 

Nie zapomnij udostępnić: