Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 19 maja, 2018 Tytuł artykułu

Jedyne takie miejsce – Brzeg w radiowej Jedynce

Treść artykułu

Blisko trzygodzinnego programu na żywo z i o Brzegu mogli wysłuchać słuchacze radiowej Jedynki w ramach audycji „Jedyne takie miejsce”, która emitowana była z naszego miasta w sobotę, 19 maja br. Monika Tarka – Kilen oraz Robert Kilen „nadawali” spod Brzeskiego Centrum Kultury. Rozmawiali z wieloma interesującymi gośćmi, zajadali brzeska chałwę i kresowe przysmaki. Ale atrakcji było dużo więcej, zachęcamy do wysłuchania audycji (link poniżej). A Jedynce i prowadzącym serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego miasta!

https://www.polskieradio.pl/7/5586/Artykul/2124720

Nie zapomnij udostępnić: