Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 8 maja, 2018 Tytuł artykułu

Otwarcie sezonu 2018 na Marinie już w najbliższą sobotę!

Treść artykułu

W najbliższą sobotę, 12 maja, o godzinie 15:00 ruszy sezon 2018 na przystani Marina Brzeg, który zapoczątkuje „Kajakowy Sprint Wiosenny”. Będą to już 15. regaty kajakowe w Brzegu i drugie w formie wyścigów sprinterskich.

Dwójki żeńskie, męskie oraz mieszane będą rywalizowały na krótkiej trasie, na Odrze, najpierw w wyścigach eliminacyjnych, a następnie w finałach walcząc o poszczególne miejsca. Tegoroczna nowość to klasyfikacja wielobojowa, która będzie prowadzona dla wszystkich, którzy zaliczą starty w trzech tegorocznych zawodach kajakowych (kolejna 21 lipca i 22 września). Warto zatem się zgłosić już do pierwszych zawodów i nie tracić szansy na zwycięstwo w wieloboju kajakowym.

Rozegranie zawodów uzależnione jest od dobrych warunków atmosferycznych oraz odpowiedniego stanu wody. W przypadku złych warunków zostaną one przełożone na inny termin, o czym będziemy na bieżąco informować.

Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a uczestnictwo jest bezpłatne.

Zgłoszenia przyjmowane będą do czwartku, 10 maja, pod e-mailem: mosir.sport@brzeg.pl lub telefonicznie 513 791 044.

Regulamin zawodów znaleźć można pod linkiem: http://mosir.brzeg.pl/slider/xv-kajaki-na-marinie-ii-kajakowy-sprint-wiosenny-wydarzenie/

Nie zapomnij udostępnić: