Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 kwietnia, 2018 Tytuł artykułu

Sukces Kotwicy podczas mistrzostw województwa opolskiego w biegach przełajowych

Treść artykułu

W sobotę, 7 kwietnia, w Korfantowie odbyły się mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych. W doskonałej dyspozycji byli zawodnicy brzeskiej Kotwicy, którzy wywalczyli aż dziewięć medali, co jest najlepszym wynikiem w dotychczasowej historii klubu w biegach przełajowych!

Wicemistrzostwo województwa wywalczyli w poszczególnych kategoriach dla Kotwicy Brzeg następujący zawodnicy i zawodniczki: Martyna Polak (K-11), Klaudia Bąbelewska (K-12), Paulina Nicpoń (K-13), Maciej Michalak (M-13), Nikodem Jacheć (młodzik), Daniel Czak (junior) i Sylwia Pietroczuk (senior). Ponadto brązowe krążki padły łupem Natalii Jońskiej (K-12) oraz Mateusza Łabysa (senior). Trenerami wymienionych zawodników są Roman Zok i Kazimierz Modrzejewski.

Wszystkim biegaczom, a także trenerom składamy ogromne gratulacje!

Przypominamy również, że Urząd Miasta w Brzegu rokrocznie wspomaga brzeski sport pokaźnymi kwotami z dotacji. W 2018 roku jest to suma 650 tysięcy złotych na działalność kilkunastu sekcji klubowych (w tym m.in. Kotwicy), a także organizację imprez sportowych.

 

 

Zdjęcia przesłane przez Kotwicę Brzeg.

 

Nie zapomnij udostępnić: