Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 28 marca, 2018 Tytuł artykułu

Droga Krzyżowa ulicami miasta

Treść artykułu

Tradycyjnie, jak co roku w Wielką Środę tj. 28 marca, ulicami Brzegu przeszła Droga Krzyżowa, w której udział wzięli mieszkańcy naszego miasta. W tym szczególnym wydarzeniu, pełnym zadumy oraz modlitwy uczestniczyli również między innymi przedstawiciele organizacji społecznych oraz samorządowych, wojsko, harcerze, a także przedstawiciele władz samorządowych na czele z burmistrzem Jerzym Wrębiakiem. Wierni przeszli głównymi ulicami naszego miasta począwszy od Kościoła Miłosierdzia Bożego, a kończąc na Placu Zamkowym przy kościele Podwyższenia Krzyża Świętego.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: