Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 8 lutego, 2018 Tytuł artykułu

Odprawa brzeskiej policji podsumowująca 2017 rok

Treść artykułu

W czwartek 8 lutego br. w Sali Myśliwskiej Zamku Piastów Śląskich w Brzegu odbyła się doroczna odprawa brzeskiego garnizonu policji z udziałem przedstawicieli samorządu terytorialnego, Straży Miejskiej, a także Komendy Wojewódzkiej Policji.

Naradę otworzył komendant powiatowy policji w Brzegu inspektor Zbigniew Dychus, który podsumował stan bezpieczeństwa, wyniki pracy brzeskich policjantów w 2017 roku oraz podziękował za pomoc przedstawicielom samorządu terytorialnego – m.in. za udzielone wsparcie w minionym roku, dzięki któremu udało się m.in. zakupić nowe radiowozy, czy też samoobsługowy alkomat. Środki na zakup jednego z radiowozów przekazała m.in. Gmina Brzeg, którą na odprawie reprezentował burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Następnie swoje wyniki pracy w 2017 roku podsumowywali naczelnicy poszczególnych wydziałów, dowiedzieliśmy się m.in., że zwycięzcą konkursu na najlepszego policjanta ruchu drogowego w województwie opolskim został funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Głos zabrał również burmistrz Jerzy Wrębiak, który podziękował brzeskim policjantom za sumienną pracę na terenie naszego miasta oraz stałe poprawianie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, dodał także, że jest zawsze do dyspozycji garnizonu policji w Brzegu i wspomniał o współpracy policjantów ze Strażą Miejską.

Nie zapomnij udostępnić: