Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 19 grudnia, 2017 Tytuł artykułu

Pierwszy krok do realizacji w Brzegu programu „Mieszkanie +” zrobiony

Treść artykułu

14 grudnia br. na konferencji „Mieszkanie plus dziś i jutro” w Warszawie został podpisany list intencyjny pomiędzy Gminą Brzeg reprezentowaną przez zastępcę burmistrza Brzegu Bartłomieja Kostrzewę, Krajowym Zasobem Nieruchomości oraz Ministrem Infrastruktury i Budownictwa dotyczący realizacji w naszym mieście programu „Mieszkanie +”.

Zgodnie z zapisami listu intencyjnego w ciągu 6 miesięcy od daty jego podpisania, strony zobowiązane są przygotować wszystkie dokumenty celem zawarcia umowy inwestycyjnej na rzecz realizacji wspólnego przedsięwzięcia na terenie Brzegu. Gmina Brzeg wskazała kilka potencjalnych lokalizacji, na których mogą stanąć budynki mieszkalne wybudowane w ramach programu.

Mieszkania oferowane w ramach programu „Mieszkanie +” skierowane są do mniej zamożnej części naszego społeczeństwa. Oferowane będą w dwóch wariantach – wynajmu oraz wynajmu z opcją dojścia do prawa własności. O dalszych pracach związanych z realizacją programu na terenie naszego miasta będziemy informować.

Nie zapomnij udostępnić: