Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 1 września, 2017 Tytuł artykułu

„Naprawmy to!” w Brzegu – trwają testy

Treść artykułu

Widzisz dziurę w drodze, przewrócone drzewo, uszkodzoną ławkę? Zgłoś usterkę do Urzędu Miasta w Brzegu za pomocą specjalnej platformy internetowej „Naprawmy to!”. Miasto właśnie przystąpiło do testowania nowego narzędzia, które ma ułatwiać powiadamianie i interwencję odpowiednich służb.

Zgłoszenia niepokojącej sytuacji można dokonać anonimowo za pośrednictwem strony internetowej http://naprawmyto.pl/brzeg bądź też aplikacji na smartfon NaprawmyTo.pl. Bezpośrednie przekierowanie do platformy znajduje się też na stronie internetowej miasta http://www.brzeg.pl. Wystarczy kliknąć w baner NaprawmyTo.pl umieszczony po prawej stronie pod kategoriami menu, a następnie wskazać na mapie lokalizację usterki, krótko opisać sytuację i wybrać kategorię problemu (Infrastruktura, Bezpieczeństwo, Budynki, Przyroda i Inne). System pozwala także na dołączenie fotografii. Kompletne zgłoszenie zostanie wysłane bezpośrednio do komórki mającej w swoim zakresie usuwanie usterek konkretnej kategorii. Osoba zgłaszająca będzie na bieżąco informowana o sposobie załatwienia sprawy.

Testy nowego narzędzia potrwają miesiąc. Jeśli rozwiązanie się sprawdzi, miasto będzie posługiwać się nim w przyszłości. Zachęcamy brzeżan do korzystania z tej formy zgłaszania wszelkich niepokojących zdarzeń. Wspólnie dbajmy o ład i porządek w naszym mieście!

 

Pobierz aplikację na telefon z systemem Android lub iOS:

Nie zapomnij udostępnić: