Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 2 maja, 2017 Tytuł artykułu

6 maja weź udział w Książęcych Manewrach

Treść artykułu

6 maja 2017 roku w ramach Dni Księstwa Brzeskiego odbędzie się czwarta edycja Brzeskiej Gry Miejskiej „Książęce Manewry”. Organizatorzy zapewniają, że atrakcji będzie co najmniej tyle samo co w ubiegłych latach. Zmianie uległa nieco formuła gry, ale o szczegółach można przeczytać w Regulaminie zamieszczonym na stronach internetowych organizatorów.

Istotą gry jest pokonanie przez uczestników wyznaczonej trasy i wykonanie w wytypowanych miejscach przygotowanych zadań. Przy wykonywaniu zadań trzeba się wykazać inteligencją, wiedzą, ale także sprawnością fizyczną. Sposób wykonania zadania decyduje o jego zaliczeniu lub nie i o ilości punktów uzyskanych za zadanie. Pewne jest, że gra toczyć się będzie na lądzie, wodzie, nad i pod ziemią. Grę zakończy spotkanie  na stadionie miejskim, gdzie nastąpi podsumowanie gry, rozdanie nagród najlepszym zespołom oraz losowanie upominków wśród uczestników.

Trwają już zapisy. Zgłoszenia do Gry przyjmowane są do 5 maja 2017 r. do godz. 15.00 za pośrednictwem formularza rejestracyjnego stanowiącego załącznik nr 2 do Regulaminu w:

  1. w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Księcia Ludwika I w Brzegu przy ul. Jana Pawła II 2/2,
  2. administracji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu przy ul. Sportowej   1
  3. Punkcie Informacji Turystycznej w Brzegu Rynek Ratusz,
  4. pod adresem email: mbp@brzeg.pl, z dopiskiem w temacie: GRA MIEJSKA.

Regulamin i formularz zgłoszenia dostępny jest na stronach internetowych: www.biblioteka.brzeg.pl oraz www.mosir.brzeg.pl w zakładce Aktualności.

Wszystkich chcących poczuć atmosferę ubiegłorocznej gry zapraszamy do obejrzenia filmowych relacji z gry w serwisie You Tube. Tytuły filmów zawierają zawsze nazwę gry „Książęce manewry”.

Regulamin:

http://mosir.brzeg.pl/slider/ksiazece-manewry-po-raz-czwarty/

Materiał przygotowany przez MOSiR w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: