Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 2 maja, 2017 Tytuł artykułu

Talenty na start w Przedszkolu Publicznym nr 8

Treść artykułu

8 kwietnia w naszym Przedszkolu już po raz VIII spotkali się przedstawiciele brzeskich przedszkoli, aby uczestniczyć w Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki  „TALENTY NA START- Witajcie w naszej bajce”. W tym roku nasz konkurs miał charakter bajkowy i nawiązywał do  przypadających w maju dni książki. Celem tego muzycznego przedsięwzięcia było propagowanie literatury dziecięcej wyrażonej poprzez zdolności i umiejętności wokalne dzieci. Występy solistów poprzedził taniec dzieci z grupy IV.

Nad prawidłowością przebiegu konkursu czuwało szacowne Jury,  w składzie:

  • Tomasz Witkowski- Zastępca Burmistrza Brzegu,
  • Katarzyna Oćwieja – Grądziel – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej,
  • Teresa Uruska – kierownik Oddziału dla Dzieci i Młodziezy Miejskiej Biblioteki Publicznej,
  • Małgorzata Augustyn – Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 8.

Każdy uczestnik zaśpiewał wcześniej przygotowaną piosenkę. Jury oceniało wykonanie utworu i ogólny wyraz artystyczny. Nasze przedszkole w konkursie  reprezentowała rozśpiewana Milenka Piskorska z grupy IV. Decyzją Jury wszyscy uczestnicy zajęli równorzędne pierwsze miejsca. Wykonawcy otrzymali nagrody, dyplomy i upominki promujące Brzeg. Nie zabrakło także gratulacji i słodkiego poczęstunku.

Mamy nadzieję, że dla młodych artystów był to początek ich przygody z muzyką, jednocześnie życzymy dzieciom, aby ich odkryte talenty – diamenty były wszechstronnie rozwijane i pielęgnowane.

Materiał przygotowany przez Przedszkole Publiczne nr 8 w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: