Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 marca, 2017 Tytuł artykułu

Oficjalne podpisanie umowy z wykonawcą przebudowy ul. Ofiar Katynia i ul. Piwowarskiej

Treść artykułu
W gabinecie Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka podpisano 07.03.2017 r. umowę na realizację robót budowlanych kolejnego zadania inwestycyjnego w 2017 roku. Prace budowlane będą obejmować rewitalizację ulic: Ofiar Katynia (etap I) i Piwowarskiej. Pan Władysław Jarząbek podpisał umowę z ramienia wykonawcy, brzeskiej firmy: Brukarstwo, Odwadnianie Terenu i Roboty Bitumiczne “JARZĄBEK” sp. j.
W ramach przewidzianej rewitalizacji powstanie droga łącząca ulice Ofiar Katynia z ulicą Władysława Łokietka wraz z oświetleniem i odwodnieniem. Zostanie przebudowana ulica Ofiar Katynia od skrzyżowania z ulicą Wita Stwosza, do wysokości wjazdu do Przedszkola Publicznego nr 2. W pasie drogowym ulicy Ofiar Katynia powstaną nowe chodniki, zatoki postojowe, nowe oświetlenie i odwodnienie, zostanie także ułożona nowa nakładka asfaltowa na jezdni. Dopełnieniem prac na ulicy Ofiar Katynia będą nowe nasadzenia drzew i krzewów.
Termin umowny zakończenia realizacji zadania to 20.10.2017 r. Inwestycja dofinansowana jest z “Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019”, a koszt podpisanej dziś umowny to 2.795.887,86 zł.
Nie zapomnij udostępnić: