Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 lutego, 2017 Tytuł artykułu

Mili goście u Burmistrza Brzegu. Przedszkolne władze „czwórki” z wizytą z Urzędzie Miasta

Treść artykułu

Delegacja przedszkolaków – władz Publicznego Przedszkola nr 4 – gościła w gabinecie Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka (7 lutego 2017 r.). Maluchy przyniosły ze sobą certyfikat, który uzyskała placówka jako laureat konkursu „Przedszkole z Pasją Oficyny MM”. Jak już informowaliśmy wcześniej, „czwórka” została wyróżniona za uczenie i wychowywanie z pasją, realizowanie ciekawych inicjatyw i oryginalnych pomysłów, a także wyróżnianie się na tle innych placówek przedszkolnych.

Burmistrz pogratulował sukcesu dorosłej dyrekcji przedszkola oraz nauczycielom i przedszkolakom. Maluchy przyniosły w prezencie Burmistrzowi kosz jabłek, a Jerzy Wrębiak podarował przedszkolakom upominki niespodzianki oraz poczęstował słodyczami.

Maluchy zrelacjonowały Burmistrzowi Brzegu przebieg zdobywania certyfikatu oraz zdały relacje z odbywanych wycieczek przedszkolnych.

Dyrekcja i nauczyciele przedszkola informują, iż artykuł o naszym przedszkolu ukazał się w grudniowym MIESIĘCZNIKU DYREKTORA „PRZEDSZKOLE”, wydanym przez Oficynę MM Wydawnictwo Prawnicze w Poznaniu.

 

Nie zapomnij udostępnić: