Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 11 listopada, 2015 Tytuł artykułu

Przed meczem Polska-Serbia U-18. Burmistrz Brzegu spotkał się z zawodnikami obu drużyn

Treść artykułu

 

Jerzy Wrębiak spotkał się z narodowymi reprezentacjami w hotelu Best Western, gdzie młodzi piłkarze mają swoją bazę noclegową. Tradycyjnie już nasze miasto zostało wybrane, jako ośrodek pobytowy dla reprezentacji Polski. Natomiast po raz pierwszy goszczą tu Serbowie.Natomiast sama organizacja meczów w Brzegu to efekt doskonałej współpracy pomiędzy władzami miasta, a Opolskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

Piłkarze  nie kryli zadowolenia z gościnności włodarza miasta. Podkreślali, że nie spodziewali się drobnych upominków promocyjnych, które Burmistrz Wrębiak wręczył zawodnikom, aby wspominali nasze miasto, jako doskonałe miejsce do uprawiania sportu i trenowania. Piłkarze poza rozegraniem spotkania, mają treningi na stadionie.

– Dotychczas stadion w Brzegu gościł kilka młodzieżowych reprezentacji krajowych, a zawodnicy byli zadowoleni rozegranych tu spotkać. Mam nadzieję, że również tym razem wyjedziecie z doskonałymi wrażeniami z Brzegu – powiedział Burmistrz Wrębiak.

Mecz towarzyski Polska-Serbia U-18 odbędzie się 12 listopada o godz. 13.00 . Wstęp jest bezpłatny.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: