Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 listopada, 2015 Tytuł artykułu

Narodowa Loteria Paragonowa. Trwa akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów

Treść artykułu

 

 

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, której celem jest uświadomienie Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Biorąc paragon wspierasz uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nimi. Podczas pierwszego miesiąca loterii Polacy zarejestrowali blisko 17 milionów paragonów fiskalnych (średnio około 23 tys. paragonów na godzinę, dziennie – pół miliona), z czego prawie 375 tys. to paragony z branży: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne, która jest pierwszą z czterech branż premiowanych w loterii (pozostałe branże to prywatna praktyka lekarska i dentystyczna – I kw. 2016r; konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów – II kw. 2016r; restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowywanie i podawanie napojów – III kw.2016r).

Samochody, laptopy i ipady wygrane w Narodowej Loterii Paragonowej będą zwolnione z podatku dochodowego.

Pamiętaj, że im więcej zarejestrujesz paragonów, tym większe masz szansę na wylosowanie nagród. W listopadzie do wygrania będzie Opel Astra, 7x iPad Air 2 oraz 6x Lenovo Thinkpad.

Pierwsze losowanie nagrody głównej Opla Astra nastąpi 16 listopada br. na antenie TVP Regionalna, losowanie nagród dodatkowych iPadów i tabletów – 27 listopada (transmisja na kanale Youtube loterii). Wszystkie te losowania odbędą się spośród paragonów zarejestrowanych w październiku – pierwszym miesiącu trwania loterii.

Szczegóły, regulamin oraz terminy losowań nagród znajdują się na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl. Loteria skierowana jest do osób które ukończyły 18 lat.

Pamiętaj:

– zrób jednorazowo zakupy za min. 10 zł i odbierz paragon fiskalny

– zarejestrują paragon fiskalny w miesiącu zakupu na www.loteriaparagonowa.gov.pl

– zachowaj wszystkie zgłoszone paragony fiskalne.

 

Materiał przygotował: Urząd Skarbowy w Brzegu

 

 

Nie zapomnij udostępnić: