Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 4 listopada, 2015 Tytuł artykułu

Trwa przebudowa ulicy Topolowej

Treść artykułu
 
Prace współfinansowane są z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Połowę kosztów inwestycji wykłada Gmina Brzeg.
 
Roboty drogowe poprzedziły prace ziemne polegające na budowie nowej kanalizacji deszczowej. Aktualnie wykonany jest już odcinek pomiędzy ulicą Konopnicką, a Jaśminową. Przewidywane zakończenie prac to połowa listopada. Koszt inwestycji wyniesie 500 tys. zł.
 
– Jest to już kolejna w tym roku inwestycja drogowa w naszym mieście – informuje Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak. – Po sfinalizowaniu prac drogowych na nowym osiedlu Tivoli i oddaniu kilka dni temu ulicy Toruńskiej, roboty trwają w samym centrum. Chodzi o ulicę Reja, którą jeszcze w tym roku, jeśli pozwolą na to warunki pogodowe, chcemy w całości przywrócić do użytku. Na dzisiaj mamy już wykonane tam skrzyżowanie ulic Reja z Kapucyńską oraz fragment jezdni do ulicy Polskiej. Trwają prace na skrzyżowaniu Reja z Polską. W dalszej kolejności chcemy prowadzić roboty w kierunku rynku. Osobno w ramach bieżącego utrzymania dróg wykonujemy remont cząstkowy jezdni i chodników na ulicy Panieńskiej, na odcinku pomiędzy Garbarską a Wojska Polskiego. Dodam jedynie, że we wrześniu zakończono remont jezdni na ulicy Garbarskiej.
Nie zapomnij udostępnić: