Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 25 listopada, 2016 Tytuł artykułu

Przedszkolaki z PP-3 dbają o ząbki

Treść artykułu

W roku szkolnym 2016/2017 Przedszkole Publiczne nr 3 w Brzegu rozpoczęło szóstą edycję Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh”.

Tegoroczna edycja programu jest kontynuacją działań edukacyjnych z zakresu profilaktyki stomatologicznej wśród dzieci. Mamy ogromną nadzieję, że dzięki naszym działaniom w przedszkolu, rodziców w domu przyczynimy się do zmniejszenia skali ogromnego problemu, jakim jest próchnica wśród najmłodszych.

Podczas zajęcia otwartego, które odbyło się 24.11.2016r. w grupie „Biedronki” rodzice wcielając  się w aktorów, zaprezentowali teatrzyk kukiełkowy „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Wspólne zabawy dostarczyły uczestnikom zajęcia dużo radości, śmiechu i pozytywnej energii oraz utwierdziły naszych przedszkolaków w przekonaniu, że o higienę, zdrowie i piękny uśmiech należy dbać systematycznie. Nasze przedszkolaki o czystość swoich ząbków, sprawność i dobrą kondycję dbają codziennie nie tylko podczas realizacji programu.

Pamiętajmy! Zdrowe zęby to podstawa, to jest bardzo ważna sprawa!

 

                                                            Nauczycielka PP-3:  Danuta Rudnicka

Nie zapomnij udostępnić: