Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 października, 2015 Tytuł artykułu

„Marsz różowej wstążki” w Brzegu

Treść artykułu

 

 

„Marsz różowej wstążki”


Różowa wstążka stała się międzynarodowym symbolem walki
z rakiem piersi. Październik jest międzynarodowym „ Miesiącem świadomości raka piersi” i czasem corocznej kampanii dotyczącej profilaktyki, wykrywania, leczenia i opieki pooperacyjnej nowotworów piersi.


 

Stowarzyszenie „Zdrowie” i Zespół Szkół Medycznych w Brzegu od dwóch lat włączyły się w profilaktykę prozdrowotną, której celem jest uświadamianie i wspieranie działań zależnych tylko od naszego sposobu myślenia, od zmiany przyzwyczajeń żywieniowych, od  aktywnego stylu życia oraz poddawaniu się badaniom okresowym.


 

Włączamy się w kampanię dotyczącą profilaktyki raka piersi i w celu uświadamiania  mieszkankom Brzegu jak wiele działań zależy  tylko od nas samych organizujemy 17 października 2015 r. „Marsz różowej wstążki”


 

Zapraszamy


Ruszamy o godz. 11.30 z dziedzińca przed Medykiem ( ul. Ofiar Katynia 25). Marsz zakończy się przed Brzeskim Centrum Kultury, gdzie staną nasze namioty, w których między innymi będzie można zdobyć informacje na temat samobadania piersi.

 

Prezes Stowarzyszenia „Zdrowie”  Grażyna Lechki


Partnerzy: Urząd Miasta Brzeg, Starostwo Powiatu Brzeskiego, Stowarzyszenie Promocji Zdrowia, Brzeskie Stowarzyszenie Amazonek, Radio Park

Nie zapomnij udostępnić: