Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 października, 2015 Tytuł artykułu

Zawody kajakowe. Zakończenie sezonu na Marinie i Mistrzostwa Brzegu szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Treść artykułu

 

 

 
Zakończenie sezonu na Marinie oraz Mistrzostwa Brzegu szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
 
Zapraszamy na zawody kajakowe
 
W niedzielę – 11 października, o godzinie 16.00 na Marinie Brzeg odbędą się zawody kajakowych dwójek – „Kajaki na Marinie”. Będą to zawody kończące sezon 2015 na Marinie, a oprócz kategorii open odbędą się Mistrzostwa Brzegu szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, rozgrywane w ramach programu SONiA (Sportowcy Odrzucają Narkotyki i Alkohol). Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się w trzech kategoriach – dwójek żeńskich, męskich i mieszanych.
 
Będą to już ósme zawody kajakowe na brzeskiej przystani. Pierwsze odbyły się w 2013 roku podczas II Brzeskiej Wakacjady. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a uczestnictwo jest bezpłatne.
 
Rozegranie zawodów uzależnione jest od dobrych warunków atmosferycznych oraz odpowiedniego stanu wody. W przypadku złych warunków zostaną one przełożone na inny termin, o czym będziemy na bieżąco informować.
 
Uczestnicy:
– zespoły dwuosobowe.
– kategorie: żeńska, męska i mieszana.
– oprócz klasyfikacji open będą osobne wyniki dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
– osoby niepełnoletnie muszą okazać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych i powinny być pod opieką osoby dorosłej.
 
System zawodów:
– zespoły startują pojedynczo po wyznaczonej na Odrze trasie, klasyfikacja będzie ustalona na podstawie osiągniętych czasów.
– zawody są o charakterze amatorskim i mają formę rekreacyjną.
 
Zgłoszenia:
najpóźniej trzy dni przed zawodami – 8 października (czwartek) (skład, miejscowość pochodzenia zespołu lub szkoła, numer telefonu kapitana) – na adres aquapark@brzeg.pl
 
Miejsce:
– Marina Brzeg – Przytań na Odrze, Plac Drzewny
 
Termin: 11 października (niedziela), godzina 16.00.
 
Na miejscu zawodów trzeba się zgłosić pół godziny przed ich rozpoczęciem w celu weryfikacji, nie zweryfikowani uczestnicy nie wezmą udziału w zawodach.
 
UWAGA!!!
W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w zawodach na własną odpowiedzialność. Organizatorzy zapewniają opiekę ratownika.
 
 
Szczegóły na www.stadion.brzeg.pl/mosir
i pod numerem telefonu 504  197  872.
 

 

Nie zapomnij udostępnić: