Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 28 września, 2015 Tytuł artykułu

Brzeskie inwestycje w toku

Treść artykułu

 

 

 
Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak 29 września br. sprawdzał – wraz z urzędnikami magistratu – stopień zaawansowania prac inwestycyjnych na terenie miasta.
 
W Żłobku Miejskim przy ul. Gaj zakończyła się adaptacja pomieszczeń po byłej pralni na oddział dla dzieci, dzięki czemu więcej maluchów będzie mogło uczęszczać do tej placówki.
 
Kolejnym odwiedzonym miejscem była sala gimnastyczna w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi przy ul. Poprzecznej. Trwają tam prace remontowe tego obiektu (m.in. wymiana podłogi, odnowienie ścian i sufitu oraz balkonów), a także jego zaplecza sanitarnego wraz z budową odcinka kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Prace potrwają do połowy października br.. Ich koszt to ponad 800 tys. zł, ale Gmina Brzeg otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu na ten cel w wysokości 50% kosztów kwalifikowanych.
 
Następnie burmistrz wraz z urzędnikami udali się na Plac Polonii Amerykańskiej, gdzie wzięli udział w prezentacji specjalistycznej maszyny do czyszczenia kostki brukowej.
 
Natomiast w Publicznym Gimnazjum nr 3 przy ul. Monte Cassino oglądali boisko i teren wokół niego. W tym miejscu planuje się zaprojektowanie tzw. Orlika Lekkoatletycznego.

 

Nie zapomnij udostępnić: