Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 grudnia, 2015 Tytuł artykułu

Zbiórka żywności dla najuboższych "Talent Miłosierdzia"

Treść artykułu

 

W piątek i w sobotę (11 i 12 grudnia) od 10.00 do 16.00 wolontariuszy zbierających podarunki będzie można spotkać na ulicach: Chocimskiej, Długiej, Łokietka i Słowackiego. Pod marketami spożywczymi będą czekać na dobre serce i artykuły spożywcze, które przeznaczone będą na pomoc najuboższym rodzinom. W akcji weźmie udział 52 wolontariuszy.

Również w niedzielę 13 grudnia będą zbierane artykuły żywnościowe. Akcja zostanie przeprowadzona we wszystkich kościołach parafialnych w Brzegu przed każdą mszą św.
Pozyskane w ten sposób artykuły żywnościowe zostaną rozprowadzone wśród dzieci z najuboższych rodzin w następną środę 16 grudnia. Od godziny 16.00 będzie się można zgłaszać do ośrodka Caritas w Brzegu przy placu Młynów 7.
Zbiórkę żywności organizują: Parafialne Zespoły CARITAS przy pl. Młynów w Brzegu, oraz: Fundacja „MARKO” na Rzecz Osób Chorych i Niepełnosprawnych przy ul. Trzech Kotwic w Brzegu, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przy ul. Jabłkowej w Brzegu, Szkolne Koło „ Wolontariuszy” przy  Publicznym Gimnazjum nr 3 im. Orląt Lwowskich przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Brzegu, Szkolne Koło „Wolontariuszy” przy  Publicznym Gimnazjum nr 1 im. J. Piłsudskiego przy ul. Oławskiej w Brzegu, Szkolne Koło „Wolontariuszy” przy Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Lompy w Brzeg, Szkolne Koło CARITAS przy II Liceum Ogólnokształcącym przy ul. 1 Maja w Brzegu.
Nie zapomnij udostępnić: