Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 23 września, 2015 Tytuł artykułu

Akcja w Miejskiej Bibliotece Publicznej: projekt Fundacji Orange

Treść artykułu

 

 

 

 

 
Miejska Biblioteka Publiczna im. Księcia Ludwika I w Brzegu zaprasza do udziału w nowym projekcie Fundacji Orange inspirowanym Spotkaniami z pasjami. Każde spotkanie poświęcone będzie innemu tematowi i innemu gościowi. Dodatkowo swoją fachową wiedzą podczas wszystkich spotkań będzie dzielił się z nami psycholog i… skoczek spadochronowy Tomasz Kozłowski. Spotkania odbywać się będą w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Jana Pawła II 5), zawsze o godzinie 11:00. Pierwsze spotkanie 8 października. Terminy kolejnych spotkań to: 22 października, 5 listopada, 19 listopada, 3 grudnia.
 
Przedstawiamy projekt akcja: e-motywacja!
Celem projektu jest aktywizacja i wspieranie osób starszych w rozwoju- osobistym i społecznym. Uczestnicy akcji: e-motywacji zostaną zaproszeni do udziału w przygodzie z odkrywaniem…siebie! Dodamy odwagi i uzupełnimy zapasy energii przydatne do życia aktywnego i spełnionego. Zaprosimy seniorów do spotkania "tuż za rogiem" – w przyjaznej atmosferze publicznej biblioteki. Wspólnie zmotywujemy się do działania! Osoby zebrane w bibliotece obejrzą transmitowane spotkania online, będą miały możliwość zadania pytania gościom transmisji i wymienią się między sobą własnymi pomysłami na aktywność w sile wieku!
 
Naszym sprzymierzeńcem będzie Internet i nowe technologie, które wykorzystamy jako narzędzie do odkrywania świata i pokonywania barier społecznych. Za pośrednictwem Internetu połączymy się z placówkami zgłoszonymi do projektu i goszczącymi w nich seniorami.
 
Tematyka i bohaterowie spotkań online
Bohaterami spotkań będą osoby znane i mniej popularne… ale równie aktywne! Gościem pierwszego spotkania (8 października) będzie aktorka EMILIA KRAKOWSKA.
 
K.Grądziel
MBP Brzeg

 

Nie zapomnij udostępnić: