Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 17 września, 2015 Tytuł artykułu

Nowe drogi na osiedlu Tivoli już w pełni gotowe

Treść artykułu

 

 

 
Odbiór techniczny zakończył inwestycje budowy nowych dróg osiedlowych. Jezdnie oddano do użytku na sześć miesięcy przed terminem.
 
Pierwotnie finał prac planowano na luty 2016 roku. Tymczasem wykonawca wybudował nowe jezdnie już w sierpniu. Natomiast 16 września 2015 r. przeprowadzono odbiór techniczny inwestycji.
 
– Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do obejrzenia nowej inwestycji. W naszym mieście powstał urokliwy zakątek na nowobudowanym osiedlu. Są dwie nowe jezdnie, dwie zostały wydłużone o nowe odcinki. Do tego zbudowano rondo i dwa parkingi. Wzdłuż dróg są chodniki oraz oświetlenie – wylicza Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.
 
Burmistrz podczas odbioru technicznego podziękował wykonawcom prac (firmom drogowym, oświetleniowym i wodociągowym) za wykonanie inwestycji przed terminem. Podkreślił rzetelność oraz sumienność wykonawców zauważając, że wszystkie firmy pochodzą z terenu miasta i są cenionymi wykonawcami w naszym regionie.
 
Warto przypomnieć, że zakończenie inwestycji oznacza zmianę organizacji ruchu na ulicy Lompy. Jest ona całkowicie wyłączona z ruchu samochodowego. Wjazd i wyjazd z osiedla oraz z pobliskiej szkoły prowadzony jest drogami osiedlowymi aż do ulicy Słonecznej.

 

Nie zapomnij udostępnić: