Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 21 września, 2015 Tytuł artykułu

Urzędnicy z Goslar z turystyczną wizytą w Brzegu (Wideo)

Treść artykułu

 

 

 
Blisko 50 osobowa grupa pracowników Urzędu Miasta z Goslar (miasto partnerskie Brzegu) przyjechała z trzydniową wizytą do naszego miasta. W tym czasie spotkali się z Burmistrzem Brzegu, zwiedzili brzeską starówkę, centrum miasta oraz Muzeum Piastów Śląskich.
 
Pierwszego dnia (piątek, 18 września) goście z Goslar na czele z Burkhardem Sibertem – pełniącym funkcję zastępcy burmistrza Goslar, zostali przyjęci  przez Burmistrza Brzegu   Jerzego Wrębiaka w ratuszu. Burmistrz pokazał im zabytkowy obiekt. Dla wielu goslarczyków była to bowiem pierwsza wizyta w naszym mieście.
 
W kolejne dwa dni goście z Goslar podziwiali brzeską starówkę, odwiedzili Muzeum Piastów Śląskich, była też okazja do spotkania się z mieszkańcami Brzegu. Na kilka godzin wybrali się też do Wrocławia.
 
Wyjeżdżając z Brzegu byli pod wrażeniem gościnności naszego miasta. Przypomnijmy, że w tym roku przypada 15. rocznica partnerskiej współpracy pomiędzy Goslar i Brzegiem.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: