Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 września, 2015 Tytuł artykułu

Finał budowy dróg na osiedlu Tivoli. Wkrótce oficjalne oddanie inwestycji

Treść artykułu

Na wniosek Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka,  radni Rady Miejskiej Brzegu, na ostatniej sesji, przesunęli w budżecie gminy kwotę 200 tys. zł na zapłatę dla wykonawcy ulic na nowym osiedlu zachodnim.
 
Inwestycja jest bowiem gotowa na sześć miesięcy przed terminem. Pierwotnie finał planowano w lutym 2016 roku. Tymczasem wykonawca robót zakończył prace w sierpniu.
 
– Warto wybrać się na Tivoli aby zobaczyć drogi osiedlowe wraz z chodnikami i oświetleniem. Są tam aż cztery nowe jezdnie: przedłużenie Lompy i Słonecznej oraz Czereśniowa i Wiśniowa. W ramach prac budowlanych powstały tam również ogólnodostępne miejsca postojowe. Jest też rondo – mówi Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.     
 
Całkowity koszt inwestycji to ponad 1,7 mln zł. Wkrótce planowany jest oficjalne oddanie inwestycji do użytku.
 
Dodajmy, że Gmina Brzeg nadal ma do sprzedania kolejne działki budowlane w rejonie Tivoli. Chodzi o fragment pomiędzy Lompy, a Wrocławską. Zainteresowani mogą zgłaszać się do Urzędu Miasta, gdzie w Biurze Gospodarki Nieruchomościami i Lokalami, uzyskają wszystkie niezbędne informacje o zasadach nabycia gruntów budowlanych.

Nie zapomnij udostępnić: