Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 30 sierpnia, 2015 Tytuł artykułu

Ruszają zgłoszenia do BLK I BALS

Treść artykułu

  Jeszcze w tym roku wystartują kolejne edycje amatorskich lig, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu w ramach Otwartych Mistrzostw Brzegu, których stawką będzie Puchar Burmistrza Brzegu. Po raz 16. zagra Brzeska Liga Koszykówki (BLK), a po raz 6. Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (BALS). Już teraz czekamy na zgłoszenia do rozgrywek.

 

Obie ligi wystartują najprawdopodobniej dopiero w listopadzie, ze względu na rozpoczynający się remont hali sportowej przy ul. Oławskiej. Ale na zgłoszenia do rozgrywek czekamy już teraz, aby móc przygotować systemy rozgrywek, zarezerwować terminy na hali sportowej oraz ustalić wysokość wpisowego. Na wstępne zgłoszenia zespołów czekamy do 15 września.

 

Zgłoszenia do obu lig (BLK i BALS) prosimy wysyłać na adres mailowy: aquapark@brzeg.pl, podając nazwę zespołu oraz numer telefonu kierownika lub kapitana drużyny. Składy osobowe drużyn należy podać w późniejszym terminie, o którym poinformujemy.

 

Oprócz zgłoszeń zespołów, czekamy również na zgłoszenia indywidualnych osób, które nie mają swojej drużyny, a chciałyby uczestniczyć w rozgrywkach. Osoby te będą dołączone do zgłoszonych zespołów lub zostanie dla nich utworzona osobna drużyna. Indywidualne zgłoszenia również prosimy kierować na adres mailowy: aquapark@brzeg.pl.

 

Strony www rozgrywek:

www.blk.ligspace.pl

www.bals.ligspace.pl

 
 
 

Nie zapomnij udostępnić: