Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 lipca, 2015 Tytuł artykułu

Wybierz się statkiem na zwiedzanie Odry! (sierpień 2015)

Treść artykułu

 

 

 
W sierpniu zapraszamy na wycieczki statkiem po Odrze. Trasa prowadzić będzie od Mariny Brzeg poprzez śluzę w Lipkach aż do Mariny w Oławie-Ścinawie Polskiej.
 
Propozycja rejsów skierowania jest nie tylko amatorów aktywnego wypoczynku, ale i wszystkich, którzy kochają przygodę, zabytki i chcą w ciekawy sposób spędzić czas. Z pokładu stateczku wycieczkowego można podziwiać walory doliny Odry z jej atrakcjami. Chodzi o zabytki, przyrodę czy techniczne urządzenia wodne. Rejsy są finansowane przez trzy gminy: Brzeg, Oławę i Miasto Oława.
 
– Wspólnie z władzami Gminy Oława oraz Miasta Oława zapraszamy wszystkich do skorzystania z rejsów po Odrze – zachęca Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak. – To atrakcyjna forma weekendowego spędzenia wolnego czasu. Rejsy będą prowadzone przez cały sierpień, w każdą sobotę i niedzielę.
 
Rozkład pływania statkiem przedstawia się następująco:
 
Godz. 10.00, Marina Oława (wypłynięcie) – godz. 12.00 cumowanie w Brzegu
Godz. 12.30, Marina Brzeg (wypłynięcie) – godz. 14.30 cumowanie w Oławie
Godz. 15.00. Marina Oława (wypłynięcie) – godz. 17.00 cumowanie w Brzegu
Godz. 17.30, Marina Brzeg (wypłynięcie) – godz. 19.30 cumowanie w Oławie
 

  Bilet na rejsu po Odrze (w jedną stronę) będzie kosztować 10 zł od osoby dorosłej i 5 zł za dziecko w wieku szkolnym. Po rejsie istnieje możliwość powrotu autobusem. Bilet dla osoby dorosłej kosztuje 4 zł, a 2 zł dla dzieci w wieku szkolnym

 

Nie zapomnij udostępnić: