Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 czerwca, 2015 Tytuł artykułu

Utrudnienia w ruchu drogowym. Ruszyła przebudowa mostu na ulicy Małujowickiej

Treść artykułu

 

Zarząd Dróg Powiatowych informuje, że od 24 czerwca zmieni się organizacja ruchu w rejonie ulicy Małujowickiej i Słonecznej, na wysokości mostu nad Potokiem Kościelna. W tym miejscu jezdnia będzie zamknięta, również dla pieszych, aż do końca sierpnia.

Do centrum będzie można dojechać m.in. ulicą Lwowską, czy Słoneczną (następnie wjeżdżając w rejonie pobliskiego skrzyżowania z mostem), w ten sposób omijając miejsce remontowanego mostu.

Ulica Małujowicka ma status drogi powiatowej, a jej administratorem jest Zarząd Dróg Powiatowych w Brzegu.

 

W związku z remontem mostu w ciągu drogi powiatowej ulicy Kardynała Wyszyńskiego zostanie przestawiony przystanek komunikacji miejskiej nr ,,Wyszyńskiego 4” na ulicę Słoneczną, która na czas objazdu stanie się drogą dwukierunkową na odcinku od ulicy Lwowskiej do Kardynała Wyszyńskiego. W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu ww. odcinku ulicy Słonecznej wprowadzony będzie obustronny zakaz zatrzymania się czyli znaki B-36. Utrudnienia potrwają około 2 miesięcy. Kierowców i mieszkańców prosimy o stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu drogowego i wyrozumiałość.

 

 

 

Nie zapomnij udostępnić: