Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 12 czerwca, 2015 Tytuł artykułu

Mecz reprezentacji krajowych U-15 Polska-Szkocja w Brzegu. Wygraliśmy 3:1!

Treść artykułu

 

Podobnie, jak to miało miejsce, cztery lata temu w meczu młodzieżówek Polska-Niemcy, również i tym razem brzeski stadion  okazał się szczęśliwy dla reprezentantów naszego kraju. Tym razem na murawie nasi zawodnicy z kadry do lat 15, zamierzyli się ze swoimi rówieśnikami ze Szkocji. Pokonali przeciwników aż dwoma bramkami, ustanawiając wynik spotkania na 3:1. Wcześniej, w Kluczborku, zremisowali z wyspiarzami 2:2.

Organizatorem spotkania był Polski Związek Piłki Nożnej i Opolski Związek Piłki Nożnej. Gospodarzem obiektu natomiast brzeski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat nad rozgrywkami objął Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który reprezentował miasto, jako współgospodarza spotkania.

Miłym akcentem meczu było również wręczenie medali dla zawodników młodzieżowego składu Brzeskiego Towarzystwa Piłkarskiego, którzy odebrali w rodzinnym mieście medale za zwycięstwo w lidze młodzieżowej opolskiego futbolu (na zdjęciu drużyna BTP-fot. Roman Baran, Brzeskie Centrum Kultury).

Dodajmy, że reprezentacja Szkocji gościła w Brzegu aż pięć dni. Na murawie brzeskiego stadionu odbywały się treningi, a Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak spotkał się z reprezentantami w brzeskim ratuszu w przeddzień rozegrania spotkania z polskim składem.

Zobacz zdjęcia z meczu.

 

Nie zapomnij udostępnić: