Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 12 czerwca, 2015 Tytuł artykułu

Mecz towarzyski U-15 Polska-Szkocja. Burmistrz spotkał się z zawodnikami drużyny gości

Treść artykułu

 
Swoją bazę pobytową szkoccy piłkarze urządzili w Brzegu. W przerwie pomiędzy treningami i przygotowaniami do rozgrywek z polską drużyną,  na spotkanie do ratusza, zaprosił  gości oraz ich działaczy sportowych, Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.
 
Wyspiarze są zachwyceni pobytem w naszym mieście. Chwalą nie tylko warunki noclegowe, ale przede wszystkim stadion i zaplecze techniczne obiektu. Przy okazji podkreślają, że na każdym kroku zaskakuje ich polska gościnność, której doświadczają po raz pierwszy odwiedzając polskie miasta powiatowe Kluczbork oraz Brzeg.
 
– Jest nam niezmiernie miło, że przywiązujecie tak dużą wagę do sportu i futbolu. Czujemy się u was tak, jakbyśmy byli u siebie, a nie na wyjeździe, na obcym stadionie – podsumował Gordon Pate, szef delegacji Szkocji i przedstawiciel tamtejszej federacji piłkarskiej.
 
Jerzy Wrębiak podziękował za to, że Szkoci wybrali właśnie Brzeg na swoją bazę pobytową. Wyraził nadzieję, że w przyszłości i inne drużyny, wzorem Szkotów, będą korzystać z oferty naszego miasta.
 
Burmistrz i goście wymieniali również doświadczenia sportowe. Jerzy Wrębiak podzielił się wiedzą z czasów, kiedy sam był piłkarzem i trenerem. Życzył również piłkarzom sukcesów sportowych w przyszłości.

Nie zapomnij udostępnić: