Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 23 maja, 2015 Tytuł artykułu

Firma "Blejkan" darczyńcą BTP Stal Brzeg. Piłkarze otrzymali nowe stroje sportowe

Treść artykułu

 

"Blejkan" został mecenasem sportowym naszej drużyny z kilku powodów. Jak wyjaśniał prezes firmy Jakub Blejsz, po pierwsze zachodniopomorskie przedsiębiorstwo wspiera sport i to nie tylko na terenie swojego macierzystego regionu.

– Po wtóre natomiast wśród naszych pracowników są sportowcy uprawiający czynnie różne dyscypliny i rozumiemy potrzeby działalności sportowej, szczególnie jej aspekty finansowe. Po trzecie cieszymy się, jeśli możemy chociaż w nawet niewielki sposób poprawić i wspomóc komfort  treningów czy występów ligowych tak ulubionej przez wszystkich dyscypliny sportu, jaką jest piłka nożna – powiedział prezes Blejsz po przekazaniu strojów sportowych.

W imieniu klubu BTP firmie "Blejkan" dziękowali trener, zawodnicy i prezes Janusz Dziura. Do podziękowań dołączył się również Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który podziękował za wsparcie naszej drużyny, a przy okazji podkreślił wysoką jakość inwestycji, jaką "Blejkan" realizował w Brzegu.

– Poza miastem, które na chwilę obecną jest największym mecenasem brzeskiej piłki, ważne są właśnie gesty takich sponsorów, jak państwo. Serdecznie dziękuję za wsparcie i zapraszam na mecze do Brzegu – powiedział Burmistrz Jerzy Wrębiak.

Z pewnością brzeżanie zapamiętają "Blejkan", ponieważ podczas realizacji prac w naszym mieście na ulicach widoczne były duże wozy techniczne, które wspomagały prace w kanałach.

"Blejkan" to znana w kraju firma zajmująca się m.in. czyszczeniem, konserwacją oraz renowacją sieci kanalizacyjnych. Stosując przy tym najnowsze technologie jest w stanie wykonywać usługi na ternie całego kraju. W ten sposób przedsiębiorstwo trafiło do Brzegu, gdzie realizowało jeden z kontraktów, czyli renowację sieci kanalizacyjnej. Inwestycję prowadziło Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, a firma zakończyła prace przed terminem.

Dodajmy, że kontakt pomiędzy "Blejkanem" i BTP został nawiązany dzięki zarządowi Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz pracownikom miejskiej spółki, wśród których-jak widać-nie brakuje kibiców BTP.

Nie zapomnij udostępnić: