Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 22 maja, 2015 Tytuł artykułu

Andrzej Duda z wizytą na Opolszczyźnie. Burmistrz Brzegu przekazał zaproszenie do odwiedzenia miasta (foto)

Treść artykułu

Ubiegający się o fotel Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda gościł w piątek (22maja 2015 r.) w powiecie brzeskim. Odwiedził podbrzeską miejscowość Śmiechowice, gdzie jedna z rodzin prowadzi dom dziecka. Jest to rodzaj placówki o statusie Rodzinnego Domu Dziecka, prowadzonej przez mieszkające tam małżeństwo. Aktualnie wychowuje się tam 10 dzieci.

Równocześnie Andrzej Duda spotkał się z samorządowcami powiatu brzeskiego, w tym Burmistrzem Brzegu Jerzym Wrębiakiem. Duda podkreślał, że już po raz drugi gości na ziemiach Księstwa Brzeskiego, które mógł poznać podczas wizyty m.in. w Brzegu 13 marca.

– Dlatego tym chętniej zapraszam pana do odwiedzenia naszego miasta, już po trudach kampanii wyborczej. Mam nadzieję, że będziemy mogli gościć pana jako głowę państwa w naszym pięknym mieście

– Muszę przyznać, że oglądając album o Brzegu potwierdzam to, co powiedziałem podczas mojej pierwszej wizyty na ziemi brzeskiej: miasto wraz z okolicznymi miejscowościami ma bardzo duży potencjał, mieszkają tu wspaniali ludzie, a turyści pod każdym względem odnajdują tu swój brzeg – podkreślał Andrzej Duda.

Andrzej Duda dziękując za zaproszenie zapewnił, że postara się wrócić do Brzegu.

 

Nie zapomnij udostępnić: