Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 maja, 2015 Tytuł artykułu

Zryw wolnych serc. Akcja profilaktyczna Policji

Treść artykułu

 


 

 

 

Organizatorzy programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty", promującej życie bez uzależnień, 1 czerwca br. zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w „zrywie wolnych serc”.
 
– Zatrzymajmy się na chwilę, połóżmy prawą dłoń na sercu i przez minutę wybijajmy wspólnie jego rytm. To „zryw wolnych serc".  Serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Serc pięknych i zdrowych, w trosce o zdrowie fizyczne i społeczne. Serc silnych i pomocnych innym. Serc pokoleń. Serc ludzi, którzy mogą różnić się od siebie, ale potrafią działać wspólnie, by chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniami i przemocą – mówi insp. Grzegorz Jach, pełnomocnik komendanta głównego Policji ds. promocji bezpieczeństwa publicznego i współpracy z organizacjami pozarządowymi i jednocześnie twórca programu "Profilaktyka a Ty".

Wykonajmy przez 60 sekund wspólny gest na rynkach i placach miast, miasteczek, wielkich aglomeracji i maleńkich wsi. Każdy na miarę swoich możliwości. Razem, we wspólnocie obywatelskiej i społecznej. W tym samym czasie w całym kraju. 1 czerwca o godz. 14.00.

 

Nie zapomnij udostępnić: