Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 maja, 2015 Tytuł artykułu

Sukces zawodniczek z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Piłsudczyk"

Treść artykułu

 

 

 
UKS PIŁSUDCZYK PG 1 BRZEG  NAJLEPSZY NA TURNIEJU KOSZYKÓWKI ENDŁAN W OSIECZNEJ
 
                              W dniach 15-17.05.2015 uczennice Publicznego Gimnazjum nr 1 w Brzegu  a zarazem zawodniczki UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg , którego głównym sponsorem jest firma PIOMAR  były na Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki dziewcząt rocznika 2000 i młodsze  w Osiecznej. Oprócz naszego zespołu udział w Turnieju wzięły zespoły : Wichoś Jelenia Góra , WSTK Wschowa, MKS Gwardia Wrocław, MKS MOS Katowice i UKKS ISKRY Osieczna. W Turnieju grano systemem każdy z każdym. Nasze zawodniczki spisały się znakomicie , rozgrywając bardzo dobre spotkania . Walczyły  z ogromnym zaangażowaniem   i zasadą   „ fair play „ na boisku , godnie reprezentując naszą szkołę,  Klub oraz miasto Brzeg. Dziewczyny  wywalczyły pierwsze miejsce ! Najlepszą zawodniczką naszego zespołu została wybrana Martyna Janusz , ale wybór był bardzo trudny ponieważ wszystkie dziewczyny spisały się znakomicie !
                              Zespół oraz trenerka serdecznie dziękują Państwu Erneście i Markowi Sorokom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na Turniej !
Klasyfikacja końcowa Turnieju:
I miejsce – UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg
II  miejsce- MKS MOS Katowice
III miejsce – KS Wichoś Jelenia Góra
IV miejsce- UKKS ISKRY Osieczna
V miejsce- WSTK Wschowa 
VI miejsce- MKS Gwardia Wrocław
Skład zespołu : Katarzyna Chmiel, Martyna Janusz, Magdalena Libront, Alicja Jarząb, Alicja Polak, Aleksandra Pszczolarska, Katarzyna Pszczolarska, Sara Janiec, Wiktoria Janiec, Anna Międzybrodzka, Kamila Szymczak, Julia Maciejewska, Angelika Muszyńska, Dominika Soroka.  Trener- Kubiak Małgorzata
 

 

Nie zapomnij udostępnić: