Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 maja, 2015 Tytuł artykułu

Kajaki na Marinie – rozpoczęcie sezonu 2015

Treść artykułu

 
Od kilku dni na Marinie Brzeg ponownie działa bezpłatna wypożyczalnia kajaków. Już wkrótce będzie można sprawdzić swoje umiejętności podczas zawodów kajakowych dwójek, które oficjalnie otworzą sezon 2015 na Marinie. Zawody odbędą się 16 maja (sobota) o godzinie 16.00. Zapraszamy wszystkich, którzy już pływali na kajakach i tych, którzy dopiero chcą zacząć przygodę z wiosłami.
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu zaprasza dorosłych i młodzież do zgłaszania się na zawody. Uczestnictwo jest bezpłatne!
 
Rozegranie zawodów uzależnione jest od dobrych warunków atmosferycznych oraz odpowiedniego stanu wody. W przypadku złych warunków zostaną one przełożone na inny termin, o czym będziemy na bieżąco informować.
 
Uczestnicy:
– kategoria open, zespoły dwuosobowe (minimum jedna osoba w osadzie musi być pełnoletnia)
– kategorie: żeńska, męska i mieszana
 
System zawodów:
– zespoły startują pojedynczo po wyznaczonej na Odrze trasie, klasyfikacja będzie ustalona na podstawie osiągniętych czasów.
– zawody są o charakterze amatorskim i mają formę rekreacyjną.
 
Zgłoszenia:
– najpóźniej 2 dni przed zawodami – 14 maja (skład, miejscowość pochodzenia zespołu, numer telefonu kapitana) – na adres aquapark@brzeg.pl.
 
Czas i miejsce:
– 16 maja (sobota) godzina 16.00
– Marina Brzeg – Przystań na Odrze, Plac Drzewny
 
UWAGA!!!
W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Osoby niepełnoletnie mogą startować tylko po okazaniu pisemnej zgody rodziców. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w zawodach na własną odpowiedzialność. Organizatorzy zapewniają opiekę ratownika.
 
Szczegóły na www.mosir.brzeg.pl i pod numerem telefonu 504  197  872.
 

Nie zapomnij udostępnić: