Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 8 kwietnia, 2015 Tytuł artykułu

Noc w przedszkolu. Zabawy w Publicznym Przedszkolu nr 6

Treść artykułu

 

 
W dniu 20.03.2015 w godzinach popołudniowych w naszym przedszkolu miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Dzieci przybyły do przedszkola o tak nietypowej porze aby uczestniczyć we wspaniałej imprezie, której celem było przywitanie wiosny.  Maluchy wyruszyły razem z nauczycielkami    na wyprawę po przedszkolu szukając   Wiosny.
 
W czasie poszukiwań dzieci natrafiały na swej drodze na zagadki których rozszyfrowanie   sprawiało im wiele radości oraz z każdym krokiem przybliżało do wyjaśnienia największej tajemnicy. Dzięki bezbłędnemu rozwiązaniu wszystkich łamigłówek i zagadek przedszkolaki bez problemu odgadły jaka pora roku przybyła do przedszkola.
 
Szczęśliwe i uśmiechnięte  przedszkolaki, przywitały wiosnę razem z gronem pedagogicznym wesoło bawiąc się podczas   zawodów sportowych, tworząc przepiękne kolorowe gaiki oraz tańcząc w rytm wesołej muzyki podczas ,,Piżama Party”. Po tak mile spędzonych chwilach podopieczni udali się na spoczynek śniąc o wiosennej przygodzie.
 
Następnego dnia   wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali dyplom ,,Przyjaciela wiosny”, dzięki czemu rodzice odbierając swoje dzieci nie mieli wątpliwości, że to  właśnie ich pociechy odnalazły tak upragnioną i oczekiwaną przez wszystkich wiosnę.
 
                                                                                                                                        M. Baumgart

Nie zapomnij udostępnić: