Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 29 marca, 2015 Tytuł artykułu

Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 6 w Brzegu witają Wiosnę

Treść artykułu

 

 
20 marca   dzieci z Przedszkola Publicznego nr 6 w Brzegu uroczyście przywitały najpiękniejszą porę roku  – wiosnę. Tak długo wyczekiwana przez wszystkich, powitała nas przyjemną temperaturą oraz piękną, słoneczną aurą.
 
Na wiosnę cała przyroda budzi się do życia, każdy dzień staje się coraz cieplejszy. Śnieg i lód topnieją, a natura rozkwita całym swym bogactwem.
 
To właśnie z okazji uroczystych obchodów Pierwszego Dnia Wiosny do naszego Przedszkola zawitali studenci z Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu. Wspólnie z dziećmi śpiewaliśmy wiosenne piosenki oraz wykonywaliśmy kolorowe gaiki. W przedszkolu zrobiło się pięknie, kolorowo i wiosennie.
Przedszkolaki poznały także różne tradycje związane z nadejściem tej pięknej pory roku. Wszyscy wiemy, że nie ma chyba człowieka, który nie lubiłby wiosny, dlatego też, kierując się tym hasłem wyruszyliśmy w barwnym pochodzie na ulice naszego miasta. Dzieci wręczały napotkanym mieszkańcom tulipany dostając w zamian szeroki, ciepły uśmiech. Tak wiosennie nastrojeni powróciliśmy do przedszkola.
                                                                                                                                                                                                                            M. Baumgart

 

Nie zapomnij udostępnić: