Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 marca, 2015 Tytuł artykułu

Udział drużyny piłkarskiej z Brzegu w samorządowych Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Halowej Piłce Nożnej

Treść artykułu

 

 

 
W turnieju oprócz pracowników samorządowych regulamin dopuszczał udział w każdej drużynie po dwóch zawodników nie samorządowych, ale którzy ukończyli 40 lat! Regulamin sobie, a turniej sobie. Mimo wszystko brzeska drużyna samorządowa wystawiła drużynę, która po ciężkich bojach zajęła 6. miejsce na 8 drużyn biorących udział w turnieju. Nasz zespół mimo, że zdecydowanie najstarszy minimalnie przegrał awans i walkę o medale z drużyną  kluczborskich gospodarzy 2:3, zresztą późniejszym zwycięzcą.
 
Jak potwierdza kapitan drużyny, wiceburmistrz Tomasz Witkowski, na postawę naszej drużyny zaważył wygrany 1:0 mecz z Urzędem Miejskim z Opola. Nasi zawodnicy zostali niemiłosiernie,bez sentymentów dla siwych włosów, pokopani, co okupili kontuzjami. Miało to decydujący wpływ na dalszy przebieg gry drużyny. Bramkarz musiał grać ze skręconą nogą, a Smok i Żebrowski z porozbijanymi kostkami i krwawiącymi piszczelami (dzielnie opatrywani przez bardzo ładną obsługę medyczną), nie mówiąc już o moich potłuczonych żebrach.
 

Mimo wszystko była to bardzo udana impreza. Gościnni gospodarze po turnieju zapewnili ciepły posiłek i zajęcia w podgrupach. Miłym podsumowaniem naszej gry było wyróżnienie dla Janusza Żebrowskiego uznanego najlepszym zawodnikiem turnieju. Drużyna wystąpiła w składzie: Tomasz Witkowski kpt., Bogdan Maligranda, Andrzej Wolański, Mirosław Boczarski br., Janusz Żebrowski, Marek Smok, Piotr Szpulak (z powodu kontuzji nie grał), Mariusz Skorupa.

W kolejnych zawodach potwierdził swój udział burmistrz Jerzy Wrębiak, który nie mógł wystąpić z powodu obowiązków służbowych.
 
Janusz Żebrowski, radny Rady Miejskiej Brzegu
                                                                                                           

 

 

 

Nie zapomnij udostępnić: