Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 27 lipca, 2016 Tytuł artykułu

Zapraszamy na zawody kajakowe

Treść artykułu

W niedzielę – 31 lipca, o godzinie 17.00 na Marinie Brzeg, w ramach V Brzeskiej Wakacjady odbędą się zawody kajakowych dwójek – „Kajaki na Marinie”. Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się w trzech kategoriach – dwójek żeńskich, męskich i mieszanych.

Będą to już dziesiąte zawody kajakowe na brzeskiej przystani. Pierwsze odbyły się trzy lata temu podczas II Brzeskiej Wakacjady. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a uczestnictwo jest bezpłatne.

Rozegranie zawodów uzależnione jest od dobrych warunków atmosferycznych oraz odpowiedniego stanu wody. W przypadku złych warunków zostaną one przełożone na inny termin, o czym będziemy na bieżąco informować.

Uczestnicy:

– kategoria open: zespoły dwuosobowe (minimum jedna osoba w osadzie musi być pełnoletnia).

– kategorie: żeńska, męska i mieszana.

System zawodów:

– zespoły startują pojedynczo po wyznaczonej na Odrze trasie, klasyfikacja będzie ustalona na podstawie osiągniętych czasów.

– zawody są o charakterze amatorskim i mają formę rekreacyjną.

Zgłoszenia:

– najpóźniej do czwartku przed zawodami (skład, miejscowość pochodzenia zespołu, numer telefonu kapitana) – na adres aquapark@brzeg.pl.

Miejsce:

– Marina Brzeg – Przytań na Odrze, Plac Drzewny

Termin: 31 lipca (niedziela), godzina 17.00.

Na miejscu zawodów trzeba się zgłosić pół godziny przed ich rozpoczęciem w celu weryfikacji, nie zweryfikowani uczestnicy nie wezmą udziału w zawodach.

UWAGA!!!

W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Osoby niepełnoletnie mogą startować tylko po okazaniu pisemnej zgody rodziców. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w zawodach na własną odpowiedzialność. Organizatorzy zapewniają opiekę ratownika.

Szczegóły na www.stadion.brzeg.pl/mosir

i pod numerem telefonu 504 197 872.

e-mail: aquapark@brzeg.pl

Nie zapomnij udostępnić: