Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 13 marca, 2015 Tytuł artykułu

Medale brzeżan na Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Taekwon-do I.T.F.

Treść artykułu

 

 

 
W sobotę 14 marca 2015 w Bystrzycy Kłodzkiej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa  Juniorów Młodszych i Juniorów w Taekwon-do I.T.F. , dla juniorów młodszych była to I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, natomiast dla juniorów I eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów.
 
Organizatorem zawodów był Młodzieżowy Klub Sportowy Taekwon-do Bystrzyca Kłodzka i Okręgowy Związek Taekwon-do we Wrocławiu.
 
W zawodach wzięło udział  ponad 100 zawodników z 16 ośrodków reprezentujących 10 klubów z województwa dolnośląskiego, lubuskiego i opolskiego, wśród nich 6 reprezentantów Klubu Centrum Taekwon-do I.T.F. z Wrocławia w tym 3 trenujących w filii Klubu w Zespole Szkół Ekonomicznych w Brzegu.
 
W kategorii wiekowej juniorów młodszych z Brzegu wystartowali: Bartosz Dąbkowski i Michał Kadłubowski.
 
W konkurencji walk mężczyzn w kategorii do 58 kg bardzo dobry start zaliczył   Michał Kadłubowski, po bardzo dobrych walkach zajął ostatecznie trzecie miejsce i tym samym zdobył brązowy medal. Drugi nasz zawodnik, w tej kategorii wagowej, Bartosz Dąbkowski, zajął miejsce tuż za podium, ale za to w konkurencji indywidualnych technik specjalnych Bartosz Dąbkowski zdobył brązowy medal.
 
W kategorii wiekowej juniora z Brzegu wystartował Dorian Kondrajczak.
  Dorian Kondrajczak , najbardziej doświadczony wśród naszych zawodników,   wystartował konkurencji walk indywidualnych mężczyzn w kategorii do 62 kg. Dorian kolejno pokonywał rywali i ostatecznie zajął pierwsze miejsce, zdobywając tym samym złoty medal w tej kategorii. 
 
Wielkie brawa dla wszystkich zawodników!

 

T. Strzelbicki

Na zdjęciu – Bartosz Dąbkowski(drugi z prawej), brązowy medal w kat. techniki specjalne

 

Nie zapomnij udostępnić: