Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 25 lutego, 2015 Tytuł artykułu

Zwiedzanie "Jedenastki", czyli Dni Otwartych Drzwi w Publicznym Przedszkolu nr 11

Treść artykułu

 

 

 
19, 20 i 21   lutego brzeską Jedenastkę   mogły odwiedzić wszystkie dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Nasi Goście mieli możliwość zwiedzić sale dydaktyczne oraz inne pomieszczenia i przekonać się o bezpieczeństwie, wygodzie i komforcie jaki zapewniamy naszym przedszkolakom. W czwartek i piątek –dzieci z rodzicami mogły zaobserwować jak wygląda dzień z życia przedszkolaka i zajęcia dydaktyczne. Uczestniczyły w zajęciach rytmiczno-ruchowych, muzycznych, plastycznych, teatralnych oraz dramowych.
 
A już w sobotę, w głównym holu przedszkola –na wszystkie Dzieciaczki i ich Rodziców czekała smaczna i zdrowa niespodzianka –„Kącik kulinarny”. 
W ramach programu zdrowego żywienia „Wiem co jem”-realizowanego                                     w  przedszkolu – dzieci z grupy III i VI upiekły zdrowe ciasteczka na powitanie.
Mieliśmy przyjemność przedstawić się wszystkim młodszym i starszym Gościom, a co najważniejsze poznać się lepiej podczas wspólnych zabaw i zajęć. Przekonaliśmy się, że naszym małym Gościom nie brakuje fantazji i energii do wspólnego poznawania świata przez gry i zabawy, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. W każdej sali czekały atrakcje- było lepienie z plasteliny, modeliny i gliny, kąciki muzyczne, basen z piłkami, oraz tor przeszkód.

Wspólne rozmowy z Rodzicami pomogły nam lepiej poznać indywidualne potrzeby dzieciaczków oraz dały możliwość odpowiedzieć na wszystkie pytania naszych gości, dotyczące współpracy w wychowaniu i opiece nad pociechami. Małym i starszym pobyt umilił również słodki poczęstunek, przygotowany przez nasze Panie kucharki , w postaci pysznych deserów.

Było nam bardzo miło poznać wszystkie Dzieci i Rodziców, a  wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w naszej pamięci.
 
Mamy nadzieję, że i Ty-drogi Smyku – zechcesz nas odwiedzić, wspólnie                        z nami bawić się i uczyć !!!

Do zobaczenia!

Joanna Gnatowicz

 

Nie zapomnij udostępnić: