Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 lutego, 2015 Tytuł artykułu

Wkrótce rusza nabór do przedszkoli

Treść artykułu

 

 

 
Szanowni Państwo,
W życiu Waszym i Waszego dziecka rozpoczyna się nowy etap. Pierwszy, jakże ważny etap edukacji przedszkolnej. Stajecie Państwo przed wyborem placówki, do której chcecie zgłosić swoje dziecko. W roku szkolnym 2015/2016 Gmina Brzeg zapewnia miejsce dla każdego naszego mieszkańca, i nie tylko, w wieku przedszkolnym w publicznych przedszkolach.
 
Zapraszam do brzeskich przedszkoli.
Nasze przedszkola oferują:
– Niską odpłatność za pobyt w przedszkolu. Od godziny 9.00 do 14.00 bezpłatne nauczanie, a za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu w czasie przekraczającym wymiar godzin bezpłatnych  1 zł,
– Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
– Wdrażanie zdrowego stylu życia,
– Przestrzenne sale, bardzo dobrze wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz zabawki,
– Duże, bezpieczne ogrody przedszkolne z bardzo dobrze wyposażonymi w wymagane atesty placami zabaw,
– Bogatą ofertę bezpłatnych zajęć dodatkowych: język angielski, zajęcia rytmiczne, zajęcia plastyczne, zajęcia logopedyczne, zajęcia korekcyjne, zajęcia muzyczne, zajęcia przyrodnicze, zajęcia sportowe i inne,
– Bardzo dobre przygotowanie wychowanków do podjęcia nauki w szkole.
 
Wykwalifikowana, a  zarazem doświadczona kadra pedagogiczna dokłada wszelkich starań, aby każde dziecko mogło poczuć się w  naszych przedszkolach wyjątkowe.
 
Rekrutacja na rok szkolny 2015/2016 do publicznych przedszkoli w Brzegu będzie prowadzona, podobnie jak w latach ubiegłych, z wykorzystaniem systemu informatycznego. Szczegóły rekrutacji, która rozpocznie się 20 marca 2015r., w tym terminarz i kryteria rekrutacyjne zostaną podane   w późniejszym terminie i opublikowane na stronie internetowej Urzędu Miasta Brzeg tj. www.brzeg.pl oraz na stronach brzeskich publicznych przedszkoli.
 
 
 

 

Nie zapomnij udostępnić: