Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 lutego, 2015 Tytuł artykułu

Turniej Piastowski Topspin: "Rewanż za styczeń"

Treść artykułu

 

 

 
 
Drugi tegoroczny turniej Piastowskiego Topspina zakończył się powtórką finału z pierwszych zawodów. Tym razem jednak wygrał Sebastian Gall z Jankowic Wielkich, który pokonał 3:2 Pawła Jabłońskiego z Gościejowic. Trzecie miejsce zajął Piotr Piasecki z Opola, a najlepszy z brzeżan był Paweł Kuźmiński (czwarty).
 
Finaliści oczywiście umocnili się na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej, a na trzecie miejsce awansowali wspólnie Piotr Piasecki i Paweł Kuźmiński.
 
Finał: Paweł Jabłoński – Sebastian Gall 3:2 (11:9; 11:7; 9:11; 9:11; 12:10)
 
Klasyfikacja II turnieju
1. Paweł Jabłoński – Gościejowice
2. Sebastian Gall – Jankowice Wlk.
3. Piotr Piasecki – Opole
4. Paweł Kuźmiński – Brzeg
5. Krzysztof Kondziela – Kąty Opolskie
6. Marcin Kolman – Niemodlin
7. Wincenty Marchewski – Jelcz-Laskowice
8. Tomasz Solski – Jelcz-Laskowice
9. Krzysztof Jaszkowic – Kąty Opolskie
10. Filip Witczak – Wołczyn
11. Radosław Machoń – Opole
12. Jan Mały – Wołczyn
13. Andrzej Andrzejewski – Brzeg
14. Piotr Kuźmiński – Brzeg
15. Jan Pryjda – Jelcz-Laskowice
16. Marek Pacek – Brzeg
17. Karol Szczepanek – Stradunia
18. Marek Piasecki – Opole
19. Jacek Matuszewski – Brzeg
20. Robert Wicher – Żywocice
21. Jan Kasendra – Kępno
22. Marcin Lepich – Gogolin
23. Piotr Poloczek – Opole
24. Zbigniew Pawlak – Oława
25. Marek Sobusiak – Brzeg
26. Wacław Marchalewicz – Miłków
27. Malwina Jarecka – Jelcz-Laskowice
28. Andrzej Gogol – Mnichowice
29. Łukasz Lasiewicz – Strzelniki
30. Anna Mały – Gierałcice
31. Tomasz Muszkieta – Jelcz-Laskowice
32. Robert Maczurek – Przywory
33. Marek Orzeł – Opole
34. Ireneusz Wodniak – Krapkowice
35. Robert Wateha – Brzeg
36. Jarosław Pencz – Brzeg
37. Wojciech Krzyżanowski – Pokój
38. Mateusz Patrzałek – Skarbimierz Osiedle
39. Zbigniew Szmidt – Łękota Opatowska
40. Patryk Wicher – Żywocice
41. Józef Nossol – Walce
42. Dariusz Grabowski – Kępno
43. Jacek Multan – Łosiów
44. Aleksander Kondziela – Kąty Opolskie
45. Bartłomiej Solski – Jelcz-Laskowice
46. Malwina Jarecka – Jelcz-Laskowice
 
Klasyfikacja po II turnieju
1. Paweł Jabłoński 150 pkt.
. Sebastian Gall 150
3. Piotr Piasecki 110
. Paweł Kuźmiński 110
5. Krzysztof Jaszkowic 106
6. Wincenty Marchewski 97
7. Szczepan Mały 90
8. Tomasz Solski 89
. Radosław Machoń 89
10. Marek Pacek 83
11. Marcin Lepich 79
12. Andrzej Andrzejewski 78
. Piotr Kuźmiński 78
. Marek Piasecki 78
15. Robert Wicher 74
. Jan Kasendra 74
17. Jacek Matuszewski 72
18. Jan Pryjda 70
. Andrzej Gogol 70
20. Robert Wateha 55
21. Jarosław Pencz 52
22. Marek   Orzeł 51
23. Krzysztof Kondziela 50
. Anna Mały 50
. Wojciech Krzyżanowski 50
26. Marcin Kolman 49
27. Mateusz Patrzałek 48
. Jacek Salata 48
29. Filip Witczak 45
. Robert Maczurek 45
31. Jacek Multan 39
32. Karol Szczepanek 38
33. Józef Nossol 34
. Krzysztof Bulkiewicz 34
35. Bartłomiej Solski 33
36. Piotr Poloczek 32
. Dariusz Grabowski 32
38. Zbigniew Pawlak 31
39. Marek Sobusiak 30
. Patryk Wicher 30
41. Wacław Marchalewicz 29
42. Malwina Jarecka 28
. Kącki Władysław 28
44. Zbigniew Szmidt 27
45. Łukasz Lasiewicz 26
. Jerzy Witoszyński 26
47. Tomasz Muszkieta 24
. Jacek Kokott 24
49. Ireneusz Wodniak 21
. Tomasz Luty 21
51. Bartosz Borkowski 18
52. Agnieszka Łazor 17
53. Ireneusz Kędra 16
54. Leon Kunaszewski 14
55. Zbigniew Bartkiewicz 13
56. Mateusz Moroziński 12
57. Aleksander Kondziela 11
58. Krzysztof Feliński 10
59. Malwina Jarecka 9
 
Drugi turniej zostanie rozegrany 22 marca o godzinie 9.00, w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich.

 

Nie zapomnij udostępnić: