Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 10 lutego, 2015 Tytuł artykułu

Seniorzy z Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Publicznym Przedszkolu nr 8

Treść artykułu

 

 

 
Nasza współpraca z Dziennym Domem Pomocy Społecznej w Brzegu trwa już od kilku lat. Spotykamy się przy okazji świąt, czy też innych okoliczności sprzyjających wspólnym wizytom. W tym roku szkolnym , jesienią gościliśmy w DDPS z programem artystycznym z okazji Dnia Seniora. Jest to święto ludzi starszych i gdy najmłodsze pokolenie występuje dla nich składając im życzenia są wtedy na pewno wzruszeni, ale też szczęśliwi, że pamiętamy o nich.
 
Tak też było 5 lutego, kiedy do naszej" ósemki", tym razem na nasze zaproszenie przybyła Pani Kierownik Liliana Zwierzchowska wraz swoimi podopiecznymi i pracownikami  na przedstawienie pt. "Rzepka". Nasze spotkanie zaszczycił również, swoją obecnością nowo nastały Zastępca  Burmistrza Brzegu Pan Tomasz Witkowski.
 
Dzieci z grupy III przy pomocy swoich pań Aleksandry Krężel i Doroty Grzesiczak zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie – recytowały swoje role z wielkim zaangażowaniem i przejęciem, śpiewały, tańczyły, a zaproszeni goście uśmiechali się i bili brawa dodając im odwagi . Przedszkolaki prezentowały się na tle dekoracji znakomicie, były poprzebierane dzięki pomocy rodziców, którzy przygotowali stroje dla małych aktorów.
 
Na zakończenie Pani Kierownik DDPS wszystkim serdecznie podziękowała, a szczególnie małym aktorom wręczając dla nich kosz kwiatów własnoręcznie wykonanych przez Pensjonariuszy oraz słodką niespodziankę. Pan Burmistrz również chwalił dzieci za wspaniały występ, za odwagę, której czasami i dorosłym brakuje. Po czym przedszkolaki zaprosiły gościa do wykonania wspólnego zdjęcia, którego główną bohaterką była oczywiście rzepka.
 
Po przedstawieniu nasi goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przy udziale rodziców.
 
 
Aleksandra Krężel nauczyciel PP nr 8
 

 

 

Nie zapomnij udostępnić: