Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 2 lutego, 2015 Tytuł artykułu

Aktywne ferie w Publicznym Przedszkolu nr 6 (zdjęcia)

Treść artykułu

 

 

 
AKTYWNE FERIE W PRZEDSZKOLU NR 6 W BRZEGU
„PODRÓŻE MAŁE I DUŻE”
 
 
W naszym przedszkolu dzieciaki nigdy się nie nudzą. Również podczas ferii zimowych czas spędzony w placówce był pełen ciekawych atrakcji. W tym roku ferie spędziliśmy pod hasłem „Podróże małe i duże”.
Każdego dnia wybieraliśmy się w nową podróż po pięknych unijnych krajach – poznawaliśmy kulturę, tradycje oraz zwyczaje mieszkańców Europy. Każdy dzień był wielką niespodzianką. W trakcie tych dwóch tygodni robiliśmy wiele ekscytujących rzeczy. Podczas wyprawy do Czech poznaliśmy naszego nowego przyjaciela – Krecika, z którym poznawaliśmy naszych sąsiadów z południa. We Włoszech przeprowadziliśmy niesamowite doświadczenie na Wezuwiuszu i zajdaliśmy się włoskimi delicjami. W Grecji natknęliśmy się na Igrzyska Olimpijskie, a we Francji w towarzystwie Czerwonego Kapturka poznaliśmy sporo niesamowitych zabytków. Oczywiście nie zabrakło tego dnia pachnących bagietek i smakowitych serów. W Hiszpanii fikaliśmy z Byczkiem Fernando w rytmach flamenco. Był też pełen zabaw Dzień Bajkowy, podczas którego przebrani w bajeczne stroje tańczyliśmy do wesołej karnawałowej muzyki i oglądaliśmy bajki z różnych zakątków świata. Poza tymi atrakcjami odwiedziliśmy także Zamek Piastów Śląskich, Halę Sportową oraz Salę Zabaw Figloraj – bawiliśmy się wyśmienicie!
Pamiętajmy, że dzieci najchętniej uczą się poprzez zabawę. Zabawa potęguje każdy aspekt procesu rozwoju i uczenia się dzieci – jest dziecięcym oknem na świat. Wykorzystujmy to i stwarzajmy jak najlepsze warunki dla naszych wspaniałych pociech.
 
 
Zapraszamy do śledzenia nas na stronach: www.pp6brzeg.jimdo.com oraz www.facebook.com/pp6brzeg.
 
 
 
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ewelina Antonowicz

 

Nie zapomnij udostępnić: