Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 28 stycznia, 2015 Tytuł artykułu

Wystartował 5. Piastowski Topspin

Treść artykułu

 

 

 

 

 
 
Po zaciętym, pięciosetowym boju Paweł Jabłoński z Gościejowic pokonał w finale 3:2 Sebastiana Galla z Jankowic Wielkich i został zwycięzcą pierwszego turnieju piątej edycji Piastowskiego Topspina – Otwartych Mistrzostw Brzegu w tenisie stołowym.
 
Trzecie miejsce na podium zajął Krzysztof Jaszkowic z Kątów Opolskich, a najwyżej sklasyfikowanym z brzeżan był Paweł Kuźmiński, który zajął czwarte miejsce. W pierwszych tegorocznych zawodach wzięło udział 45 graczy. Na starcie zabrakło zwycięzcy ubiegłorocznej edycji – Andrzeja Banika, wicemistrz 2014 roku – Piotr Piasecki zajął 5. miejsce, a trzeci w poprzednim cyklu był Sebastian Gall.
 
Finał: Paweł Jaboński – Sebastian Gall 3:2 (11:9; 7:11; 13:11; 3:11; 11:4)
 
Klasyfikacja I turnieju
1. Sebastian Gall – Jankowice Wlk.
2. Paweł Jabłoński – Gościejowice
3. Krzysztof Jaszkowic – Kąty Opolskie
4. Paweł Kuźmiński – Brzeg
5. Piotr Piasecki – Opole
6. Witold Marchewski – Jelcz-Laskowice
7. Jacek Salata – Niemodlin
8. Jan Mały – Wołczyn
9. Marcin Lepich – Gogolin
10. Radosław Machoń – Opole
11. Marek Pacek – Brzeg
12. Andrzej Gogol – Mnichowice
13. Tomasz Solski – Jelcz-Laskowice
14. Marek Piasecki – Opole
15. Jan Kasendra – Kępno
16. Robert Wicher – Żywocice
17. Piotr Kuźmiński – Brzeg
18. Jacek Matuszewski – Brzeg
19. Andrzej Andrzejewski – Brzeg
20. Robert Wateha – Brzeg
21. Krzysztof Bulkiewicz – Opole
22. Jarosław Pencz – Brzeg
23. Wojciech Krzyżanowski – Pokój
24. Mateusz Patrzałek – Skarbimierz Osiedle
25. Jan Pryjda – Jelcz-Laskowice
26. Orzeł Marek – Opole
27. Władysław Kącki – Słupia
28. Multan Jacek – Łosiów
29. Jerzy Witoszyński – Wrocław
30. Anna Mały – Gierałcice
31. Jacek Kokott – Syców
32. Bartłomiej Solski – Jelcz-Laskowice
33. Robert Maczurek – Przywory
34. Tomasz Luty – Syców
35. Józef Nossol – Walce
36. Dariusz Grabowski – Kępno
37. Bartosz Borkowski – Brzeg
38. Agnieszka Łazor – Brzeg
39. Ireneusz Kędra – Brzeg
40. Patryk Wicher – Żywocice
41. Leon Kunaszewski – Wołczyn
42. Zbigniew Bartkiewicz – Żerkowice
43. Mateusz Moroziński – Strzelniki
44. Zbigniew Szmidt – Łękota Opatowska
45. Krzysztof Feliński– Syców
 
Drugi turniej zostanie rozegrany 8 lutego o godzinie 9.00, w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: