Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 stycznia, 2015 Tytuł artykułu

Podsumowanie I rundy rozgrywek w tenisie stołowym z udziałem brzeżan

Treść artykułu

 

 

 
Zakończyła się I runda rozgrywek w tenisie stołowym w sezonie 2014/2015, w których występują brzeżanie lub byli zawodnicy klubu UGKS Odra Brzeg, którzy grali pod wodzą trenera Zbigniewa Grobelskiego.  W drużynie LZS BLYSS Kujakowice, grającej w II lidze Śląsko – Opolskiej   występują: Grzegorz Duda (11,5 pkt), Wojciech Iwasyszyn (7 pkt), Paweł Pacek i Tomasz Wdowik. Ich drużyna na półmetku uplasowała sie na 3.miejscu (w 11 meczach uzyskała 17 pkt i bilans meczów 77-33), ze stratą 1 pkt do lidera rozgrywek LUKS Węgierska Górka.
 
W III lidze Opolskiej:   w drużynie LZS Victoria Chróścice gra Łukasz Bernacki, a jego drużyna po I rundzie plasuje się na 3.pozycji (w 10 meczach – 16 pkt. i bilans meczów 58-42), ze stratą 4 pkt do lidera rozgrywek drużyny AZS PWSZ Nysa II). Również w tej klasie rozgrywek w drużynie KS Lellek Sławice   (6. miejsce , 10 pkt, bilans meczów 50-50) występują: Tadeusz Stępień i Krzysztof Pacek.
 
W V lidze Opolskiej w drużynie UKS Sokolik Niemodlin (trener Zdzisław Grobelski) grają bracia bliźniacy – 14 letni Piotr i Paweł Kuźmińscy. Ich drużyna zajmuje   5. miejsce – 8 pkt i bilansem meczów 60-60. Niestety nie mamy danych odnośnie ilości zwycięstw indywidualnych naszych zawodników w ligach opolskich.
 
 
Tytus Strzelbicki.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: