Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 23 grudnia, 2014 Tytuł artykułu

Akcja szlachetna paczka w Przedszkolu Publicznym nr 3

Treść artykułu

 

 

 
"Nigdy nie jesteśmy tak biedni,aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu"(Mikołaj Gogol)
                              Czas przedświąteczny to najlepszy okres aby uświadomić dzieciom tak ważne rzeczy jak pomoc słabszym i potrzebującym. W tym roku Przedszkole Publiczne nr 3 w Brzegu po raz pierwszy przystąpiło do akcji Szlachetna Paczka. Wierząc w siłę jaka drzemie w tak dużej liczbie pracowników oraz rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola podjęliśmy się zadania zrealizowania paczki dla potrzebującej rodziny.
Na efekty nie trzeba było długo czekać, wszyscy bardzo zaangażowali się w przygotowywanie paczek, dzieci natomiast w ich pakowanie i ozdabianie, co sprawiło im niesamowitą radość i zabawę. Gotowe paczki zostały przekazane potrzebującej brzeskiej rodzinie.
Przystąpienie do akcji samodzielnie jest trudnym wyzwaniem szczególnie z powodów finansowych. Cieszymy się bardzo, że udało się nam wykorzystać potencjał i możliwości jakie daje siła grupy ludzi! Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do wniesienia uśmiechu i kilku radosnych chwil w życie ludzi potrzebujących. Mamy nadzieję, że zachęceni powodzeniem projektu przystąpimy do akcji także w następnym roku i wspólnie uszczęśliwimy kolejną Rodzinę.
                              Mamy nadzieję, że uwrażliwienie dzieci w tak młodym wieku na ludzi potrzebujących i biednych, zaowocuje w przyszłości oraz wzbogaci ich osobowość w większe zrozumienie i empatię w stosunku do pokrzywdzonych przez los.
                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ania Rosińska
 

 

Nie zapomnij udostępnić: